Eestis tegutsevad proovikad

Proovika täitumisel tuleb teema lukustada või kustutada.
Crow
Site Admin
Postitusi: 15
Liitunud: 22 Mai 2020 21:13

Eestis tegutsevad proovikad

Postitus Postitas Crow »

Tallinnas


Sinusoid stuudio


Asukoht: Jakobsoni 14, Tallinn huvitavat

Tõenäoliselt üks parimaid kohti Tallinnas, kus teha väikest või ka suurt proovi. Asub esimesel korrusel ja omab kahte sissepääsu - suured uksed hoovi poolt tehnika transpordi jaoks ja "paraaduks" artistide sisenemiseks maja küljelt. Põhiruum on suur, on mahutanud vajadusel proovi tegemiseks näiteks kogu Rannapi bändi ja ka koori. Lisaks on helikindlate uste taga foonika koos stuudiomonitoridega, kus FOH helitehnik saab näiteks proovi ajal juba saaliheli miksi ette valmistada. Ruumidest on pakkuda lisaks veel ka puhkeruum printeri ja kööginurgaga, mida näiteks artisti manager saab kasutada production office'na. Loomulikult on olemas ka WC ja mitmepäevaste proovide jaoks saab eraldi kokkuleppel ka tehnikat/backline'i hoiustada. Pakume ka kvaliteetset proovisalvestuse teenust, ehk proovist lahkudes saab soovi korral trackid kas eraldi ridadena ja/või valmis miksina kaasa. See on suurepärane võimalus enne stuudiosse minekut lood korra analüüsimiseks läbi salvestada.

Lisaluksus: Asukoht on kesklinn, võimalik korraldada tasuta parkimine proovis osalejatele, isegi 10 autot on võimalik, kuid piiranguna vaid see, et tuleb tulla ja minna korraga, autod pargivad üksteist kinni.


Asukoht: Jakobsoni 14, Tallinn
http://www.sinusoid.ee/
Mustjõe Proovikas

Hubane ja hästi hoitud 11 ruumiga proovikas Kristiines.
Ruumide varustuses on olemas kõik vajalik proovi edukaks läbi viimiseks: trummikomplekt, mikrid, võimendid jne. Trummaritele on harjutamiseks olemas eraldi ruum kus on tunni hind soodsam. Lisaks olemas kohvinurgad kus saab tasuta kohvi. Parkimine tasuta


Asukoht: Mustjõe 39, 10617 Tallinn
https://www.facebook.com/mustjoeproovikas/

BandHouse

Asukoht: Videviku 6, Tallinn
http://www.bandhouse.ee

Redeye Studio

Asukoht: Saku 13 A, Tallinn
http://redeye.ee/


Täiendamisel